3 простих факти про те, що таке бонуси? Показано

3 простих факти про те, що таке бонуси? Показано

Які бонуси? – Питання

При цьому стверджується, що багато винагород є дискреційними, тобто замість того, щоб заохочення було пов’язано з деталізацією, вашою освітою або вашою продуктивністю, керівник просто вирішує, чи варто, а чи ні, а також скільки користь є. Як ви можете уявити, це робить стимулювання досить складною темою для компаній, а також для співробітників.

Чому бізнес пропонує винагороди? Часто пропонуються бонуси, тому що це те, що ринок інформує фірми. Якщо інші компанії порівнянного розміру, ринку чи місцеположення надають своїм працівникам винагороду, компанія може справді відчувати потребу робити те саме, щоб вічно боротися за майстерність. Ось чому ви рідко знайдете обов’язок з продажу без системи винагород.

Але основний фактор, який привертає компанії до стимулів, полягає в тому, що вони заохочують співробітників прагнути допомогти фірмі досягти успіху. «Вони мають намір узгодити стимули, наприклад: «Ви добре працюєте, якщо фірма працює добре», — стверджує Дехеджіа. Крім того, він часто має тенденцію платити людям, які розуміють, що вони можуть заробляти ще більше грошей, приносячи ще більше прибутків, чи то прямо (наприклад, продажі) чи опосередковано (наприклад, реклама чи виконавче управління) дуже заохочуватимуться до цього.

Невідомі факти про те, що таке бонуси?

Коли компанія працює погано через низьку продуктивність, працівник платить ціну з нижчою компенсацією, на відміну від того, хто не має структури виплат, який отримує оплату точно так само, як би добре не працював бізнес. Деяким людям може бути важко знайти це поняття. Однак зворотна сторона – річна заробітна плата без премії означає, що ви, безумовно, будете працювати дуже важко, а також не отримаєте компенсації за цю роботу.

Dehejia пам’ятає, що бонусні пропозиції ніколи не вважаються єдиним фактором утримання працівників, а також мотивацією. Ось чому компанії повинні постійно вірити в цінність своїх стратегій бонусних пропозицій, а також збалансувати їх з різними іншими винагородами, а також перевагами.

Які типи бонусних пропозицій існують, а також як вони працюють? Деякі пільги розповсюджуються щоквартально, інші – щорічно.

Розумний трюк: які бонуси? Це ніхто не обговорює

Ви можете отримати великий або маленький бонус (або взагалі не отримати бонусну пропозицію) залежно від Бонус без відіграшу того, наскільки успішною була ваша організація або відділ деталей у тому році, а також від того, наскільки значною частиною цього успіху ви були. Це також може бути прийнято до уваги “розподіл прибутків”. Фактор фірми чекають цілий рік, перш ніж платити вам, просто тому, що це означає, що вам потрібно залишитися довше, тому дуже мало людей залишають свої завдання, перш ніж отримати свою річну винагороду..

Спотова винагорода Бонусна пропозиція за місцевість призначена для осіб, які перевищують, а також більше, а також «загалом пов’язані з роботою, яка виходила за межі ваших функцій», говорить Дехеджіа. Якщо, наприклад, ви допомогли з унікальною роботою, відпрацювали додаткові години або зіграли незамінну роль в успіху фірми непередбаченим методом, ваш менеджер може використати свою розсудливість, щоб запропонувати вам додаткову оплату..

Переваги підписання Винагорода за підписання — це єдина перевага, яка надається, коли ви приєднуєтеся до абсолютно нової ролі. Фірми можуть постачати його, коли працівник пропонує щось набагато краще, або якщо працівник переїжджає в нове місто для виконання завдання, і фірма бажає покрити деякі витрати (це також може залишатися типом переїзду). винагорода або пакет).

Які бонуси? для початківців

Як правило, це для того, щоб стимулювати потенційних клієнтів схвалити роботу. «Після звичайної розмови у вашій роботі є положення, що якщо ви йдете раніше певного періоду часу, як правило, за рік, ви маєте повернути гроші бізнесу», — каже Дехеджіа. Бізнесу важко це застосувати.

Стимулювання утримання Пропозиція бонусу за утримання, подібна до кінцевої вигоди, пов’язана з підтримкою важливого навику. Зазвичай він надається під час придбання, злиття або реорганізації великого бізнесу, щоб заохотити когось залишитися на додатковий період часу, якщо він хоче піти або отримати конкурентну пропозицію в іншому місці..

Як правило, це не відмовляється, поки кандидат не буде працевлаштований і фактично залишиться там протягом багатьох місяців. Дехеджія стверджує, що сам стимул має бути «досить захоплюючим, щоб ви дійсно когось рекомендації», тому зазвичай це велика кількість грошей залежно від роботи та рівня від 1000 доларів до багатьох тисяч.